POS матеріали

1 ISO 9001:2015
2 ISO 9001 3 FSC

Один з напрямків заводу «ЛУНАПАК» - виробництво високоякісної поліграфічної продукції для просування товарів і проведення рекламних кампаній.

Встановлено, що близько 80% споживачів здійснюють вибір товару інтуїтивно, під впливом емоцій. Це обумовлює популярність використання POS-конструкцій в місцях продажів.  Наш досвід і унікальні технологічні можливості спрямовані на виробництво високоякісної продукції з картону і кашованого мікро- і гофрокартону з використанням всіляких оздоблювальних матеріалів і кріплень із пластику й металу.

Ми виробляємо великоформатні дисплеї, шоубокси, фігурні шоукарди, мобайли, ростові фігури, лотки, муляжі, флоур-стенди всіляких форм і конструкцій, а також інші вироби для оформлення місць продажів. 

Завод «ЛУНАПАК» виробляє картонні POS-матеріали, які відрізняються високою якістю офсетного друку, витратними матеріалами відомих виробників, оригінальними дизайнерськими рішеннями і невисокою ціною щодо POS з інших матеріалів. 

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

 

POS-матеріали від Lunapack

Для того щоб бізнес в самих різних його сферах був успішним і процвітаючим, його власнику потрібно постійно займатися просуванням своєї компанії. Для ефективної реклами використовуються різні маркетингові стратегії і способи просування, які кожен підбирає для себе індивідуально. Але є і такі методи, які використовуються практично повсюдно. До таких відносяться так звані pos матеріали (від англ. «Point of Sales» - точка продажів) - різні види рекламної продукції, яку зустрічають відвідувачі магазинів і інших точок продажів.

Така рекламна продукція розміщується спеціально для залучення уваги покупців і стимулювання продажів, такі вироби повинні бути максимально привабливими, яскравими і чіпляється погляд. Високоякісний друк pos матеріалів здійснює компанія Lunapack, що є одним з лідерів вітчизняного ринку і надійним партнером багатьох масштабних виробництв і брендів.

РOS матеріали являють собою ефективний маркетинговий інструмент і виконуються у всіляких формах і розмірах. Особливістю таких виробів є моментальне привернення уваги, так як в поле зору потенційного покупця вони потрапляють на лічені секунди. Тому вони повинні бути виконані таким чином, щоб за ці секунди клієнт встиг зацікавитися пропонованим товаром або послугою.

До переваг, якими володіють пос-матеріали, належать такі їх відмінні риси:

 • один з найсильніших інструментів для збільшення продажів;
 • легкість транспортування;
 • простота установки і зручність подальшого використання;
 • можливість реалізації будь-яких ідей і творчої фантазії.

Види POS-матеріалів

На сьогоднішній день видів рекламної продукції існує величезна безліч. Кожен з них має свою сферу використання, певні характеристики і зовнішнє виконання, а також способи впливу на зростання продажів.

Так, в залежності від побажань замовника, може бути виконано виробництво pos матеріалів таких основних різновидів:

 • матеріали для зовнішнього оформлення (штендери, щити);
 • вхідна група (рекламні плакати на двері магазину, таблички і світлові панелі);
 • для розміщення в торговому залі (постери, тримачі для цінників, брошури);
 • розташовувані в місцях викладення товарів (стелажі, рекламні стенди, банери);
 • для оформлення прикасовій зони.

Всі вироби від компанії Lunapack виконуються з екологічно чистих, безпечних і надійних матеріалів - картону і гофрованого картону. Такий тип матеріалу є ударостійким і зносостійким, і при цьому має невелику вагу. Його зручно транспортувати і легко використовувати, що також є безперечною перевагою виробів з картону.

 

Виробництво POS матеріалів на замовлення

Виготовлення pos матеріалів виконується крок за кроком, із суворим контролем відповідності стандартам якості на кожному з них. Після того, як ви вирішите замовити рекламні pos матеріали для просування свого бізнесу, будуть виконані наступні етапи співпраці і виробництва:

 • вибір відповідного вироби та приклад його конструкції;
 • оформлення заявки на придбання рекламних матеріалів зручним для вас чином (за допомогою форми зворотного зв'язку, листи на електронну пошту, повідомлення в месенджерах або дзвінка за контактним номером телефону);
 • уточнення всіх важливих деталей під час консультації з менеджером;
 • узгодження суми замовлення і термінів його виготовлення;
 • успішну співпрацю і отримання готової продукції замовником.

Замовляйте у нас ПОС-матеріали

Знайти потрібні вам і придбати за вигідною ціною рекламні pos матеріали різних видів ви можете безпосередньо у масштабного виробника картонної упаковки - компанії Lunapack. Великий завод здійснює не тільки виготовлення pos матеріалів, а й іншої продукції, такої як упаковка для товарів, упаковка для косметики і виготовлення картонної канцелярії. Всі вироби виготовляються виключно з картонна високої якості. Крім цього, за бажанням замовника може бути виконана друк фірмового логотипу, розробка унікального дизайну, нанесення всіляких зображень і так далі.

Вибрати потрібне вам виріб і придбати його оптом чи вроздріб ви можете онлайн, не виходячи з дому, що робить покупку максимально зручною та оперативною. Незалежно від масштабів тиражу виробів, оформити замовлення ви можете з доставкою в Київ, Одесу, Дніпро та інші міста України.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

FAQ

▶ Які бувають матеріали POS?

POS матеріали бувають різних видів - це цінники, шовфтокери, пластикові лотки, прапорці, чашки, світлові панелі, склянки, календарики, постери, фреймлайти, підставки під гуртки, рамки для плакатів та постерів , наклейки, цінникоутримувачі, диспенсери, пластикові папки, стопери, портфелі, декоративні магніти, листівки, закладки та сувенірні вироби, лінійки, бирки, упаковка, фарбування, клік рамки, промостійки, блокноти.

▶ Для чого потрібні матеріали POS?

POS матеріали допомагають просуванню товару або бренду в місцях продажу для додаткового залучення та уваги клієнтів.