Упаковка для шоколаду

Один з найбільш надійних способів упакувати такий крихкий і вразливий харчовий продукт, як шоколад - використовувати харчову упаковку. Якщо ви займаєтеся виготовленням або реалізацією кондитерських виробів, варто замовити упаковки для шоколаду від компанії Lunapack. Фірмі довіряють найбільші кондитерські бренди України

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Упаковка для шоколаду від Lunapack

Упаковка для шоколаду від Lunapack

Один з найбільш надійних способів упакувати такий крихкий і вразливий продукт, як шоколад - використовувати харчову упаковку. Якщо ви займаєтеся виготовленням або реалізацією кондитерських виробів, варто замовити упаковки для шоколаду від компанії Lunapack. Фірмі довіряють найбільші кондитерські бренди України, з нею вигідно співпрацювати з таких причин:

 • можливо оптове виготовлення коробок;
 • швидке отримання замовлення;
 • кращу якість упаковки на ринку;
 • можливість упакувати шоколад унікальної форми;
 • дизайнери допоможуть розробити відповідний макет коробок.

Шоколад в картонній коробці говорить про те, що бренд дбає про безпеку та умови зберігання товару. Кондитерським виробам в якісному картоні покупці довіряють більше, ніж тим, які упаковані в більш дешеві упаковки.

Саме Lunapack займається виробництвом кращої продукції для упаковки шоколаду, тому що:

 • дотримується всіх вимог для створення упаковок для харчової продукції;
 • використовує найсучасніше і точне обладнання;
 • на виробництві строго стежать за питанням гігієнічних властивостей картонних коробок для шоколаду;
 • упаковки відповідають вимогам глобального стандарту Консорціуму роздрібної торгівлі для харчової безпеки Великобританії;
 • гарантія високої якості та безпеки харчових продуктів коробок.

Компанія обіцяє клієнту, що отримані коробки для упаковки шоколаду будуть ексклюзивними і унікальними і не матимуть аналогів на ринку. Можливо виробництво як за власним макетом, так і по дизайну фахівців підприємства.

 
Матеріал виготовлення упаковок для шоколаду

Матеріал виготовлення упаковок для шоколаду

Lunapack займається виробництвом коробок з картону звичайного і гофрованого. Замовити упаковку для шоколаду з цього матеріалу варто тому, що він має ряд переваг:

 • низька ціна;
 • невелика вага, економія на вантажоперевезеннях;
 • екологічна безпека;
 • нетоксичний складу, безпечний для зберігання харчових продуктів;
 • висока міцність;
 • не має запаху;
 • можливо зберігання влагосодержащих продуктів завдяки додатковим методам обробки картону.

Картон не пропускає сонячне світло, тому зберігати шоколад в ньому безпечно, він не розтане і не зіпсується. Матеріал має багато повітряних прошарків, що забезпечує теплоізоляцію.

 

Етапи створення упаковок для шоколадних плиток

Якщо потрібна упаковка для шоколадної плитки, досить залишити заявку на сайті Lunapack, скориставшись формою зворотного зв'язку, телефонним номером компанії, мессенджерами або електронною поштою. Перед цим потрібно зробити заміри товару - висоту, ширину, довжину, а також важлива вага.

Підприємство виготовляє упаковки для шоколаду не тільки по готовому макету клієнта. Додатково можна замовити послугу розробку дизайну коробки, логотипу. Перед оформленням замовлення потрібно позначити тираж. Варто пам'ятати, що чим більше кількість упаковок, тим дешевше обійдеться одна штука.

Співпраця починається після того, як фірма визначить терміни виготовлення потрібної кількості коробок, а клієнта влаштують всі умови і сума замовлення.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас упаковки для шоколаду

 

Упаковка шоколадки від Lunapack стане прикрасою будь-якого бренду кондитерських виробів, так як для виготовлення використовується найкраще обладнання, що забезпечує барвистість і високу якість коробок. На коробки для шоколадки від Lunapack приємно дивитися і тримати в руках, вони приваблюють увагу покупців.

Виготовлення упаковки для шоколаду проводиться в короткі терміни, не дивлячись на великі тиражі, а клієнт отримує своє замовлення вчасно і швидко. Після виготовлення упаковки для шоколаду готова продукція відправляється будь-якими способами доставки, тому вона доступна навіть в країни інших континентів.

Кожен клієнт залишиться задоволеним, замовивши виготовлення упаковок для шоколаду, тому що компанія гарантує високу якість продукції. Крім упаковки для шоколаду у нас можна замовити упаковку для чаюупаковку для дитячого харчування та інші види картонних коробок.

 

FAQ

▶ Від чого залежить ціна на упаковку для шоколаду?

Ціна на упаковку для шоколаду залежить від багатьох факторів, таких як: вид коробки, складність післядрукарської обробки, а також використовуваних матеріалів.

▶ З яких матеріалів виготовляються упаковки для шоколаду?

Упаковки для шоколаду виготовляються з різних матеріалів: з мікрогофрокартону, крафт-картону, поліграфічного картону, пресованого, дизайнерського.