Про компанію

Завод картонної упаковки "ЛУНАПАК" був створений з метою оперативного забезпечення ринку якісною продукцією, що відповідає світовим стандартам. Ми даємо можливість нашим Клієнтам комплексно підходити до просування продукції на ринку. Наші можливості дозволяють виготовляти широкий спектр поліграфічної продукції: упаковку з картону і кашированого мікрогофрокартону, групову та сувенірну упаковку, широкоформатну рекламну поліграфію, матеріали для просування продукції в точці продажу, картонну канцелярію.

Детальніше
історія заводу

історія заводу

Завод картонної упаковки «ЛУНАПАК» працює з 21 червня 2002 року. Спочатку підприємство створювалося для виробництва упаковки під пральний порошок, але вже незабаром було прийнято рішення працювати і в інших сегментах упаковки. 

Сьогодні компанія має в своєму розпорядженні низку можливостей для вирішення багатьох маркетингових проблем Замовника, пов'язаних з підвищенням конкурентоспроможності та ефективності його діяльності. Довіривши рішення такого роду завдань фахівцям компанії «ЛУНАПАК», всі Клієнти отримують оптимальний і якісний варіант їх вирішення, починаючи з розробки конструктиву і закінчуючи поставкою готової продукції. Завод орієнтований на вітчизняних і зарубіжних виробників, серед яких провідні оператори ринку України, США, Європи в різних галузях: харчова та кондитерська, парфумерно-косметична, побутова хімія, алкогольна, фармацевтична, текстильна, товари промислової групи.

Компанія «ЛУНАПАК» рухається в ногу з часом і ніколи не зупиняється на досягнутому. Це компанія, яка швидко розвивається, що займає лідируючі позиції на ринку завдяки постійній орієнтації на передові технології, потреби Клієнтів і сучасні тенденції розвитку економіки. «ЛУНАПАК» сьогодні - це ім'я, якому довіряють. За репутацією заводу стоїть якість роботи персоналу, високий рівень якого обумовлює партнерство з визнаними вітчизняними та зарубіжними підприємствами, корпораціями та провідними рекламними агентствами.

Місія та цінності

Місія та цінності

Місія ТОВ «ТГ «ЛУНАПАК» стати кращим виробником картонного пакування, надати кожному Клієнту високий рівень сервісу, широкий спектр послуг у виробництві картонної упаковки і гарантовану якість продукції, що випускається нарівні з конкурентними цінами. Ґрунтуючись при цьому на дотриманні, виконанні вимог і зобов'язань таких міжнародних стандартів як BRC глобальний стандарт Британського Консорціуму Роздрібної Торгівлі для харчової безпеки і FSC®-С158972 Сертифікація ланцюга поставок.

ЦІЛІ КОМПАНІЇ

ЦІЛІ КОМПАНІЇ

  1. Зміцнення фінансового стану компанії, шляхом внутрішньої реорганізації.
  2. Поліпшення добробуту власників і працівників
  3. Формування довгострокового і плідного співробітництва з нашими Клієнтами.
  4. Модернізація виробництва і виробничих площин, новітнім обладнанням з урахуванням потреб ринку
  5. Підвищення ефективності використання ресурсів, шляхом впровадження нових технологій та вдосконалення існуючих технологій.
  6. Підвищення кваліфікації кадрів за допомогою систематичного навчання персоналу в області якості і безпеки продукції, що випускається.