Виробництво

Завод картонної упаковки «ЛУНАПАК» - одне з найбільших підприємств в Україні з виробництва упаковки і рекламної поліграфії, де виробляється понад тисячу тонн продукції щомісяця. Виробничий потенціал компанії дозволяє виготовляти широкий спектр поліграфічної продукції: упаковку з картону і кашированого мікрогофрокартону, групову та сувенірну упаковку, широкоформатну рекламну поліграфію, матеріали для просування продукції в точці продажу, картонну канцелярію.
«ЛУНАПАК» оснащений унікальним обладнанням, велика частина якого не має аналогів в Україні. Виробництво модернізується з урахуванням споживчого попиту і тенденцій розвитку галузі. Виробнича база заводу включає сучасне програмне забезпечення та обладнання провідних світових виробників, таких як: KBA (Німеччина), Bobst (Швейцарія), Technoform (Німеччина), Perfecta (Німеччина). Виробничі будівлі займають площу 17000 м². Завод обладнаний сучасною системою клімат-контролю (кондиціонування, вентиляція і опалення). Виробнича потужність дозволяє переробляти близько 3 000 тонн картону в місяць. Ємність складу картону - більше 6 000 тон. Є три незалежних підведення електроенергії з автоматичним перемиканням. На території заводу є свої під'їзні залізничні колії. Розроблено систему заходів, які спрямовані на захист навколишнього середовища, відходи виробництва йдуть на вторинну переробку, не забруднюють і не становлять загрози для навколишнього середовища.
Прямі поставки витратних матеріалів від провідних світових виробників. Всі матеріали, що застосовуються у виробничому процесі, мають дозвіл Міністерства охорони здоров'я України на використання в харчовій, фармацевтичній та інших галузях промисловості.
Замкнутий цикл виробництва і незалежність від підрядників, що істотно відображається на термінах виробництва і якості продукції. Компанія "ЛУНАПАК" має високоточне устаткування для виробництва штанцформ і кліше. 
Інтегрована система менеджменту контролю якості на підприємстві ТОВ «ТГ «ЛУНАПАК» побудована відповідно до вимог таких сучасних стандартів, як BRC глобальний стандарт Британського Консорціуму Роздрібної Торгівлі для харчової безпеки і FSC®-С158972 Сертифікація ланцюга поставок, які дозволяють формалізувати, упорядкувати свої бізнес-процеси і удосконалити методологію управління ними, гарантуючи при цьому високий рівень сервісу і якості продукції.

Детальніше

Етапи виробництва упаковки

1 Розробка конструктиву упаковки. Наші конструктора розроблять для вас функціональні індивідуальні конструктиви, які додадуть цінності вашого продукту.
 
2 Додрукарська підготовка На заводі є відділ Pre-Press Preparation, де працюють професійні інженери пре-преса, технологи і фахівці з додрукарської підготовки.
 
3 Друк Друк проводиться офсетним способом із застосуванням системи з денситометричним і спектрофотометричним виміром барвистості і управлінням подачі фарби, а також контролем якості в процесі друку.
 
4 Післядрукарська обробка Післядрукарські процеси включають в себе покриття вибірковим УФ-лаком, тиснення фольгою, ламінацію, конгрев, висікання, вклеювання пластикових вікон і каширування
 
5 Фальцесклейка і упаковка Завдяки п'яти лініях фальцесклейкі є можливість склеїти коробки будь-якої форми і складності, а якісна упаковка на палети захистить вашу продукцію від можливих пошкоджень в процесі транспортування і зберігання.