Холодне тиснення

В сучасний час новинкою в поліграфії стало холодне тиснення фольгою. Даний вид оформлення пакувальних коробок користується досить високою популярністю, і багато виробників різних видів товарів вибирають даний спосіб для того, щоб зробити продукцію більш затребуваною і унікальною.

Детальніше
1 Необмежена кольоровість. Велика насиченість і яскравість
2 Iдеальну повторюваність зображень при одному тиражі
3 Високу точність передачі зображень навіть тонких, або дрібних елементів
4 Виконання без зупинки багатомільйонних відбитків
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Особливості використання

Особливості використання

У комерційному друку набирає популярність технологія холодного тиснення з нанесенням фольги в лінію на високошвидкісних офсетних машинах. 

Холодне тиснення фольгою виконується на друкарській машині, але не вимагає для перенесення ні температури, ні дорогих кліше: у першій секції наноситься клеючий склад, що визначає області нанесення фольги, в другій фольга відділяється від підкладки і наноситься на матеріал.

Холодне тиснення - це широкий діапазон кольорів і ефектів, що складаються з надпечатки барвистим растром по фользі і різноманітних металізованих відтінків зі стандартними фарбами і різновидами фольги. Площа нанесення - від найдрібніших шрифтів виворіткою до плашок на смугу.

Компанія «ЛУНАПАК» єдина в Україні, хто може запропонувати своїм клієнтам нанесення холодної фольги на упаковку в промислових масштабах. Наші фахівці допоможуть підібрати раціональний мотив тиснення для максимально економічної витрати фольги.

Холодне тиснення фольгою від компанії Lunapack

Холодне тиснення фольгою від компанії Lunapack

 

Якщо ви цікавитеся холодним тисненням фольгою для оформлення будь-яких товарів, рекомендуємо звернутися до послуг нашої спеціалізованої компанії. У процесі роботи ми використовуємо високоякісні матеріали (фольга, картон та інші), УФ-полимеризующийся клей, який використовується для нанесення на поверхню упаковки. Також компанія Lunapack пропонує унікальні дизайнерські рішення для створення оригінальних упаковок, послуги конгревного тиснення і ламінування поліграфічної продукції.

Холодне тиснення фольгою виглядає стильно і оригінально. Ми можемо виготовити упаковки з даними оформленням будь-якого дизайну. Також описуваних способом ми завдамо логотип вашої компанії на виготовлені нами вироби. Ми реалізовуємо опт, виготовляємо пакувальні елементи з холодним тисненням фольгою швидко і якісно. Для вас ми надаємо:

  • можливість замовити упаковки з унікальним дизайном;
  • можливість придбати коробки оригінальної форми;
  • можливість придбати необхідну кількість виробів за розумною ціною.

Холодне тиснення фольгою від Lunapack

Холодне тиснення на нашому виробництві здійснюється легально на підставі дозвільної документації. Ми працюємо оперативно, при цьому якість виготовленої продукції завжди залишається на максимально високому рівні. Ми виконаємо замовлення з урахуванням ваших побажань, і ваша продукція буде найпопулярнішою на полицях серед товарів, представлених іншими виробниками.

Холодне тиснення відрізняється мінімальними енерговитратами, завдяки чому товщина оброблюваного матеріалу може бути значно менше. Хочете оформити упаковку холодним тисненням фольгою? Звертайтеся до нас, і ми виконаємо замовлення оперативно і максимально якісно. Холодним тисненням фольгою наші майстри нанесуть на вироби будь-які зображення, логотипи, написи та інші необхідні елементи.

У нас діє доставка виготовленої продукції по всій Україні.

 

Наші переваги

1 Необмежена кольоровість. Велика насиченість і яскравість
2 Iдеальну повторюваність зображень при одному тиражі
3 Високу точність передачі зображень навіть тонких, або дрібних елементів
4 Виконання без зупинки багатомільйонних відбитків
Переваги холодного тиснення

 

Оформлення упаковок холодним тисненням відрізняється високою швидкістю відбитка, можливістю використання різних видів матеріалу, великою продуктивністю при найменших витратах. У компанії Lunapack дана послуга виконується висококласними професіоналами, завдяки чому ми гарантуємо бездоганний зовнішній вигляд готових виробів.

Відмінності між гарячим і холодним тисненням

Для нанесення друку шляхом гарячого тиснення необхідні досить високі температури. Для перенесення пігменту на поверхню доводиться використовувати великий тиск. При холодному тисненні використовується спеціальний клей, для висушування якого застосовують ультрафіолетову сушку.

 

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас холодне тиснення

 

Для подачі оформлення заявкм вам буде потрібно:

  • Вказати, який товар буде упаковуватися.
  • Підібрати відповідний дизайн макета в нашому каталозі.
  • Позначити тираж.
  • Надіслати нам запит (по телефону, на сайті через форму, по електронній пошті). Ми передзвонимо вам протягом декількох хвилин.

Після отримання від вас потрібної інформації ми надамо вам розцінки і терміни виконання замовлення.

Можете надати нам свій макет, і ми виготовимо упаковку по вашим запитам.

 

FAQ

▶ Що таке холодне тиснення?

Процес нанесення золотої або срібної металізованої фольги, за допомогою спеціального УФ-полімерного клею. Результати практично не відрізняються від гарячого тиснення, а сам процес суттєво простіше і продуктивніше.

▶ Від чого залежить ціна на холодне тиснення?

Ціна на холодне тиснення залежить від багатьох факторів, таких як: обсяг тиражу, складність, а також наявність необхідних матеріалів та розробка дизайну.