Упаковки для сигарет

1 ISO 9001:2015
2 ISO 9001 3 FSC

Завод «ЛУНАПАК» є фахівцем з упаковки для сигарет з багаторічним досвідом, який пропонує всі графічні матеріали і технології, наявні на заводі. Ми використовуємо офсетний, гібридний і глибокий друк, у нашому розпорядженні сучасні переддрукарські технології і ми володіємо всіма відповідними методами післядрукарської обробки.

Найвищі вимоги до якості є вирішальними факторами при виборі постачальника упаковки для сигарет.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Упаковки для сигарет від компанії Lunapack

Упаковки для сигарет від компанії Lunapack

Виготовлення сигаретних пачок - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Протягом тривалого часу ми надаємо нашим клієнтам можливість упаковки тютюнової продукції в унікальні і оригінальні вироби.

Виготовлення сигаретних пачок здійснюється на власному виробництві. Працюємо з картоном (рельєфним, гладким), використовуємо фольгу та інші матеріали. Для виготовлення сигаретних пачок використовуємо сучасну техніку нового покоління.

Ціна виготовлення сигаретних пачок залежить від типу використовуваного матеріалу, розмірів, форми і декоруючих доповнень. Можна замовити елементи з зображенням, унікальним дизайном, з написами і т.д. Ми реалізуємо опт, робимо вироби швидко і якісно. Можливість виготовлення унікальної форми пачок дозволить вам зробити свій товар найбільш затребуваним. Також надаємо можливість створення унікального дизайну для тих, хто прагне максимально швидко розкрутити свою продукцію і вийти на новий рівень.

Для замовлення послуги виготовлення сигаретних пачок вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або на сайті через спеціальну форму.

 

Виготовлення сигаретних пачок в компанії Lunapack

Виготовлення сигаретних пачок в компанії Lunapack

Картонна упаковка для сигарет в нашій компанії відрізняється високою якістю. У нас можна замовити вироби з доставкою по Україні. Картонна упаковка для сигарет від нашої організації - це унікальний дизайн, бездоганна якість і практичність. Ми пропонуємо нашим клієнтам різні моделі елементів, можна замовити вироби будь-якого кольору, з різним способом відкривання і з іншими особливостями.

Виробництво картонних упаковок для сигарет здійснюємо легально. Попередньо перед випуском картонної упаковки для сигарет ми погоджуємо з замовником дизайн, тираж і терміни виконання роботи.

Виробництво упаковки для сигарет

Замовити упаковку для сигарет в компанії Lunapack стане правильним рішенням для тих, хто хоче отримати виріб з унікальним дизайном. Використовуючи простий картон, ми створюємо оригінальні та стильні елементи, які привертають увагу покупців і допомагають стрімко розкрутити продукт.

Замовити упаковку для сигарет в нашій організації можна в зручний для вас час. Ми виконаємо замовлення в максимально стислі терміни. Також наша компаніея займається виробництвом упаковки для непродовольчих товарів і виготовляє різні види упаковок для косметики.

Сигаретні пачки від Lunapack

Виготовлення пачок для цигарок в нашій компанії це:

  • гарантія високої якості;
  • адекватні розцінки;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас пачки для сигарет

Для оформлення заявки на виготовлення пачок під сигарети з вашим логотипом необхідно:

  • визначитися з розміром, формою і вагою упаковуваного товару;
  • розглянути готові макети, представлені в нашому каталозі;
  • уточнити тираж;
  • залишити запит по телефону, по електронній пошті або по месенджер.

Після отримання від вас ТЗ ми позначимо підсумкову вартість, після чого зможемо приступити до виконання замовлення. Також у нас можна замовити будь-яку іншу упаковку для товарів.

FAQ

▶ Від чого залежить ціна на упаковку для сигарет?

Ціна на упаковку для сигарет залежить від багатьох факторів, таких як: вид коробки, складність післядрукарської обробки, а також використовуваних матеріалів.

▶ З яких матеріалів виготовляються упаковки для сигарет?

Упаковки для сигарет виготовляються з різних матеріалів: з мікрогофрокартону, крафт-картону, поліграфічного картону, пресованого, дизайнерського.