Коробки на замовлення

Для будь-якої компанії, що займається виробництвом різноманітних товарів, а також реалізує їх в різних точках продажів, важливим питанням є транспортування і зберігання виготовленої продукції. Щоб товар зручно зберігався і залишався в своєму первозданному вигляді, необхідно подбати про його якісної і надійної упаковці. Одним з кращих рішень в даному випадку є пакувальна коробка на замовлення, що має велику кількість істотних переваг.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Коробка на замовлення від Lunapack - вигідне рішення для бізнесу

Коробка на замовлення від Lunapack - вигідне рішення для бізнесу

 

Компанія Lunapack - одне з найбільших підприємств на території країн СНД, яке виготовляє картонні коробки під замовлення в безлічі доступних варіантів. Компанія існує на ринку з 2002 року, і за цей час стала надійним партнером безлічі масштабних виробників, серед яких є і відомі бренди зі світовим ім'ям.

Картонні коробки під замовлення - це ідеальне рішення для упаковки самих різних видів товарів як для їх зберігання і транспортування, так і для реалізації та подання безпосереднім покупцям.

До основних переваг, якими володіє якісна коробка на замовлення від компанії Lunapack, відносяться такі особливості цього пристрою:

 • збереження первозданного вигляду товарів, які упаковуються в підходящі коробки;
 • екологічно чистий і зручний в експлуатації матеріал;
 • наявність дозволу на використання картонної упаковки в різних галузях промисловості - харчової, косметичної та т. д .;
 • можливість нанесення логотипу компанії та розробка індивідуального дизайну;
 • достаток варіантів форм і розмірів упаковки для будь-яких цілей.

Матеріал виготовлення коробок на замовлення

Одним з достоїнств, якими характеризується коробка під замовлення, є матеріал, з якого вона виготовлена. Компанія Lunapack пропонує своїм клієнтам високоякісні коробки під замовлення з міцного картону і гофрованого картону. Такий матеріал користується популярністю і широко затребуваний серед користувачів завдяки його очевидних переваг:

 • екологічність і повна безпека матеріалу;
 • малу вагу вироби, що спрощує його транспортування і робить зручним в експлуатації;
 • наявність амортизувальних якостей для безпечного транспортування крихких предметів;
 • висока ударостійкість;
 • простота виготовлення і прийнятна вартість картонних виробів;
 • привабливий зовнішній вигляд і можливість виготовлення упаковки різних форм і розмірів, виконання відповідно до фірмового стилю компанії-замовника.

 

Етапи виготовлення коробок під замовлення

Етапи виготовлення коробок під замовлення

 

Виготовлення коробок під замовлення здійснюється в кілька етапів, і на кожному з них компанія Lunapack дотримується високих стандартів якості для забезпечення ринку відмінною продукцією за прийнятною вартістю.

Щоб здійснити замовлення коробок, які будуть повністю відповідати всім вашим вимоги, вам знадобиться зробити наступні нескладні дії:

 • Визначитися з розміром і вагою тих товарів, які будуть пакуватися в коробки на замовлення.
 • Підібрати приклад конструкції того виду упаковки, який підійде вам більше всього.
 • Позначити необхідний тираж виробів, від якого залежить підсумкова вартість замовлення.
 • Залишити заявку на замовлення коробки за допомогою відповідної форми на сайті, листи на електронну пошту, повідомлення в месенджери або дзвінка за контактним номером телефону.
 • Дочекатися зворотного зв'язку від менеджера для уточнення важливих моментів.
 • Отримати прорахунок вартості замовлення і визначитися з термінами його виготовлення.
 • Початок вигідного співробітництва з досвідченим виробником.

Крім того, при розміщенні замовлення на виготовлення упаковки клієнтам доступна можливість розробки макета упаковки за матеріалами, які надає замовник. Вартість такої послуги визначається після того, як замовник надішле технічне завдання необхідного дизайну.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте виробництво коробки на замовлення

 

Якщо вас зацікавило виготовлення коробки на замовлення, ви можете зв'язатися з менеджерами компанії Lunapack і визначитися з видом і кількістю виробів, які вам необхідні. Виконавши всі необхідні дії, ви зможете дізнатися вартість замовлення і приблизні терміни його виготовлення.

Ціна на вироби формується в залежності від певних чинників, до яких відноситься:

 • обраний вид коробки;
 • наявність штампа на виробі і друк фірмового логотипу;
 • матеріал, з якого буде виготовлена ​​коробка на замовлення;
 • рівень складності обробки виробу, в процесі якої може бути застосоване каширування, висічені віконця і вклеєна в них прозора плівка, виконано нанесення спеціальним ультрафіолетовим лаком, зроблено тиснення і застосовані інші техніки;
 • обсягу замовлення - чим більшим буде тираж, тим меншою буде ціна кожної виготовленої коробки.

Оформити замовлення ви можете з максимальною зручністю онлайн, вибравши відповідний варіант упаковки з каталогу і скориставшись спеціальною формою зворотного зв'язку. Готові вироби будуть доставлені до Києва, Дніпро, Одесу і будь-який інший населений пункт України. Доставку компанія здійснює в найкоротші терміни.

Великий опт не проблема з Lunapack

Якщо пакувальні коробки потрібні вам у великій кількості, то ви сміливо можете звертатися за допомогою в компанію Lunapack. Один з найбільших заводів картонної упаковки в Україні має величезний виробничий потенціал, який дозволяє виготовляти високоякісну продукцію

Завдяки потужності підприємства Lunapack замовлення будь-якої складності і масштабу реалізуються в стислі терміни, і при цьому враховуються всі побажання і переваги клієнта. До того ж, оформляючи замовлення на картонну упаковку оптом, ви зможете істотно заощадити, адже при великих тиражах ціна одного виробу стає набагато меншою.

 

FAQ

▶ Які форми коробок на замовлення ви можете виготовити?

Наша компанія "ЛУНАПАК" займається виготовленням практично будь-яких видів коробок на замовлення. Ми виготовляємо як готові конструкції, так і розробляємо власні оригінальні коробки. Приклад коробок на замовлення, які можна виготовити: коробка для шоколаду, коробка для чаю, коробка для кави, коробка для прального порошку та інші види коробок.

▶ Скільки часу займає виготовлення коробок на замовлення?

Терміни виготовлення коробок на замовлення залежить від багатьох факторів. Це – обсяг тиражу, складність конструкції, а також наявність необхідних матеріалів та розробка дизайну.