Преміум і особистий догляд

1 ISO 9001:2015
2 ISO 9001 3 FSC

При упаковці косметичної продукції слід враховувати ряд критеріїв. Товаром даного виду більше цікавляться представниці прекрасної половини. Часто, вибираючи продукцію, жінки особливу увагу звертають на дизайн упаковки.

Основним критерієм вибору косметичної продукції є її якість. Товари повинні бути виготовлені відповідно до встановлених стандартів і норм. Але не менш важливим моментом при виробництві косметики та засобів для особистого догляду є оформлення коробки. На упаковці розміщують інформацію про представленому продукті (склад, спосіб застосування, термін придатності), також вироби забезпечують збереження вмісту при транспортуванні.

Хочете, щоб реалізований товар став затребуваним і популярним? Особливу увагу приділіть його оформлення. Дизайн упаковки повинен демонструвати і сам продукт, і його качество.Вибірая пакувальні вироби для парфумерії, рекомендується уважно опрацьовувати стиль зображення. За допомогою певних елементів можна передати аромат, його особливості та ефект. При розробці дизайну упаковки для засобів по особовому догляду не потрібно забувати про те, що представниці слабкої статі особливу увагу звертають на картинку, і популярність представленого компанією продукту залежить від якості та реалістичності зображення.

Виготовленням упаковки «преміум і особистий догляд» компанія «Лунапак» займається довгі роки. Виробництво пакувальних виробів здійснюється з високоякісних матеріалів з застосуванням новітніх технологій. Залежно від типу продукції наші фахівці розроблять стильний і унікальний дизайн пакувальних коробок, після чого ваш товар приверне увагу величезної аудиторії.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!