Упаковка для харчових продуктів

1 ISO 9001:2015
2 ISO 9001 3 FSC

Останнім часом люди вважають за краще запасатися продуктами харчування на декілька днів вперед. Тривалий термін зберігання їжі забезпечується не тільки високою якістю, але і спеціальними упаковками, які зберігають цілісність вмісту і захищають його від зовнішніх впливів.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Продукція, що випускається в сучасні дні продукція упаковується виробниками в спеціальні упаковки, основним призначенням яких є:

  • захист продуктів від впливу зовнішніх факторів в ході транспортування;
  • продовження терміну зберігання вмісту;
  • маркетингова роль.

При наявності оригінальної упаковки покупець зверне свою увагу на представлений товар. На коробку наноситься інформація про продукцію (склад, термін придатності, виробник, спосіб застосування).

Компанія «Лунапак» протягом довгого часу робить послугу з виробництва якісних і міцних упаковок для харчової продукції. Висококласні фахівці розробляють дизайн коробки та інших видів пакувальних виробів індивідуально з кожним замовником. На сайті можна вибрати готовий варіант упаковки, наприклада упаковка для шоколаду та замовити потрібну кількість одиниць.

Важливим критерієм при виборі пакувальних виробів є екологічність. На виробництві компанії «Лунапак» використовуються високоякісні матеріали. В процесі виготовлення дотримуються вимоги і стандарти (BRS, FSC). Всі упаковки, виготовлені в нашій організації, відрізняються високими якісними характеристиками, безпекою використання для зберігання харчової продукції та стильним дизайном. Після оформлення замовлення виготовлені вироби будуть доставлені в стислі терміни за вказаною в заявці адресою.

FAQ

▶ Які бувають види упаковок для харчових продуктів?

Упаковки для харчових продуктів бувають різних форм та видів. Приклад упаковки для харчових продуктів:
  • Упаковка для шоколаду;
  • Упаковка для чаю;
  • Упаковка для дитячого харчування;
  • Упаковка для алкоголю;
  • Упаковка для кави тощо

▶ З яких матеріалів виготовляються упаковки для харчових продуктів?

Упаковка для харчових продуктів виготовляється з різних матеріалів: з мікрогофрокартону, крафт-картону, поліграфічного картону, пресованого, дизайнерського.