Упаковка для таблеток

При виготовленні упаковок для таблеток ми використовуємо виключно високоякісний матеріал, при необхідності використовуємо фольгу і картон (рельєфний, гладкий). Ціна на вироби залежить від типу використовуваного матеріалу, також підсумкова вартість залежить від обсягу продукції, що виготовляється (тираж обмовляється при оформленні замовлення).

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Упаковка для таблеток від компанії Lunapack

Упаковка для таблеток від компанії Lunapack

Лікарські препарати є особливою категорією товарів, і при виготовленні упаковок для них слід дотримуватися певних вимог. Упаковка для таблеток повинна мати стильний дизайн, при цьому її характеристики повинні бути прийнятні для зберігання певних компонентів, що входять до складу медикаментів. Упаковка для таблеток повинна бути герметичною, стійкої до зовнішніх впливів.

Що стосується дизайну упаковки для таблеток, тут все залежить від уподобань і побажань виробника. У нашій компанії ви можете замовити вироби, виконані в різних колірних варіаціях, форма елемента також може бути різною.

Ми реалізовуємо опт, замовлення виконуємо швидко і якісно. Дизайн обговорюємо з замовником, при необхідності наносимо на упаковки зображення. У нас ви зможете замовити упаковки оригінального дизайну і незвичайної форми. Також наша компанія займається виробництвом абсолютно будь-яких картонних упаковок, таких як упаковка для харчових продуктів і картонні коробки на замовлення.

Коробка з логотипом - це імідж компанії

Коробка з логотипом - це імідж компанії

Картонна упаковка для ліків повинна бути не тільки практичною. Дані вироби повинні мати унікальний дизайн. На виготовляється нами картонну коробку для ліків наносимо логотип, завдяки чому ваша продукція запам'ятається покупцям і попит на медикаменти буде в рази вище.

Картонна упаковка для ліків від компанії Lunapack - це:

  • унікальний дизайн виробів;
  • герметичність елементів;
  • практичність використання.

Замовити картонну упаковку для ліків можна з інструкцією на використання препарату, із зображенням або іншими додатковими елементами. Доставляємо вироби по всій Україні.

Ексклюзивна форма коробки з вашим логотипом

Якщо вас цікавить виготовлення упаковки для ліків, рекомендуємо звернутися до послуг нашої компанії. Зробимо вироби з логотипом вашої компанії, врахуємо всі побажання стосовно форми, розмірів і дизайну.

При виготовленні упаковки для ліків застосовуємо тільки високоякісні матеріали. Працюємо на сучасному обладнанні.

Зробимо ваш логотип запам'ятовується

Упаковка для лікарських препаратів від нашої компанії буде унікальною. При виготовленні упаковки для лікарських препаратів застосовуємо сучасну друковану техніку.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас упаковку для ліків

Замовити друк коробок для медикаментів в нашій компанії - правильне рішення. Від вас буде потрібно:

  • Уточнити інформацію про товар.
  • Розглянути каталог нашої компанії і вибрати підходящий варіант макета.
  • Позначити тираж.
  • Надіслати заявку через месенджер, електронну пошту або по телефону.

Після того, як ми отримаємо від вас дані, ми надамо підсумкову вартість роботи і позначимо терміни виготовлення.

FAQ

▶ Від чого залежить ціна на упаковку для таблеток?

Ціна на упаковку для таблеток залежить від багатьох факторів, таких як: вид коробки, складність післядрукарської обробки, а також використовуваних матеріалів.

▶ З яких матеріалів виготовляються упаковки для таблеток?

Упаковки для пігулок виготовляються з різних матеріалів: з мікрогофрокартону, крафт-картону, поліграфічного картону, пресованого, дизайнерського.