Лабораторія

Детальніше
Якість друку

Інтегрована система менеджменту якості і безпеки на підприємстві побудована з урахуванням всіх вимог міжнародних стандартів FSC®-С158972 «Сертифікація ланцюга поставок» та BRC «Глобальний стандарт Британського Консорціуму Роздрібної Торгівлі для харчової безпеки», який передбачає розробку і впровадження на підприємстві плану НАССР, плану ТАРСР, які, в свою чергу, покликані гарантувати захист продукції, що випускається і відповідати вимогам найвибагливіших споживачів картонної упаковки. 

Функції служби якості

Для того, щоб кінцевий продукт на 100% відповідав вимогам Замовника, на нашому підприємстві проходить кілька стадій контролю якості:
    • Вхідний контроль використовуваних матеріалів;
    • Контроль параметрів технологічного процесу;
    • Поточний операційний контроль напівфабрикатів;
    • Контроль якості і безпеки готової продукції.
Дані функції на підприємстві здійснює служба якості, до складу якої входить лабораторія та відділ технічного контролю. Лабораторія підприємства оснащена сучасним обладнанням для проведення контрольних вимірювань і розробки рецептур фарб. Програмне забезпечення Ink Formulation (Gretag Macbeth), прободрукарський верстат IGT і спектрофотометр X-Rite eXact гарантують абсолютну відповідність кольору, отриманого змішуванням фарб системи Pantone, затвердженому зразку, а також точну передачу фірмового кольору.
Здійснюючи функцію вхідного контролю, лабораторія проводить аналіз паперу та картону на відповідність нормативно-технічної документації та наданим сертифікатам якості (вимірювання маси, товщини, жорсткості, білизни, pH-середовища,% водопоглинання), аналіз клею і лаку, контроль відповідності кольору і т.д. всі зазначені параметри перевіряються повіреними ЗВТ.
Поточний операційний контроль якості, безпеки готової продукції здійснюється безпосередньо виконавцями на кожному виробничому етапі, а також профільними технологами та співробітниками служби якості, що дозволяє оперативно виявляти дефекти і передумови до їх виникнення, а також проводити необхідні дослідження і вимірювання в лабораторії і своєчасно коригувати процес виробництва. Організувавши суцільний контроль якості на кожному етапі виробництва відповідно до вимог світових стандартів і з урахуванням вимог державної нормативної документації, з використанням сучасних контрольно-вимірювальних приладів ТОВ «ТГ«ЛУНАПАК» гарантує високу якість продукції.