Упаковка непродовольчих товарів

1 ISO 9001:2015
2 ISO 9001 3 FSC

Картонна упаковка для непродовольчих товарів має дуже широке охоплення і за типами конструкцій, і за використанням матеріалів, оскільки до цієї категорії відноситься великий перелік товарів. У зв'язку з цим важливо врахувати всі характеристики товару, фізичні властивості і маркетингове позиціонування, тому що непродовольча упаковка - це й прекрасний захист від пошкоджень при транспортуванні, а також прекрасний засіб реклами. Для продукції вагою до одного кілограма виготовляється упаковка з звичайного крейдованого картону, а для більш важких товарів - з мікрогофрокартону та гофрокартону. Наприклад, для упаковки під пральний порошок важливо врахувати бар'єрні властивості матеріалу, щоб уникнути вивітрювання поверхнево активних речовин, що впливає на подальшу якість продукту. Для упаковки побутової техніки та електроприладів важливо врахувати наявність багатьох компонентів, які йдуть в одному комплекті, для цього важливо передбачити ложемент всередину коробки, в який будуть вкладатися всі елементи. Завдяки багаторічному досвіду, наші фахівці зможуть підібрати максимально відповідний тип конструкції і матеріалу з урахуванням специфіки товару, який підлягає упаковці.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Упаковка для товара від Lunapack

Упаковка для товара від Lunapack

 

В сучасний час виробники різних видів продукції величезна увага приділяють упаковці для товару, адже саме цей елемент спочатку привертає увагу покупців. Якщо вас цікавить оригінальна і доступна за ціною упаковка для товару, ідеальним рішенням стане звернутися до послуг нашої компанії.

Ми пропонуємо нашим клієнтам найширший вибір виробів, виконаних з якісного картону (гладкого або рельєфного). Також при виготовленні продукції використовується фольга. Ви зможете вибрати з представлених в каталозі варіантів, або ж в індивідуальному порядку разом з нашими фахівцями розробити унікальну упаковку для товару потрібного розміру, дизайну і кольору. Упаковка для товара від нашої компанії - це висока якість, доступність і унікальність. У нас можна замовити вироби оптом, тираж може бути абсолютно різним.

 

Коробка для непродовольчих товарів

Коробка для непродовольчих товарів

 

Упаковка непродовольчих товарів має на увазі застосування спеціальних матеріалів. При створенні упаковки непродовольчих товарів ми застосовуємо нові технології, роботи виконуємо на сучасному обладнанні новітнього покоління.

Для того щоб створити унікальну упаковку непродовольчих товарів, ми застосовуємо декілька видів друку. Наші висококласні фахівці пропонують величезний вибір вже готових дизайнерських рішень, також можна в тандемі з нашими співробітниками створити унікальні елементи, які будуть вигідно виділяти вашу продукцію.

Протягом довгого часу ми надаємо послугу з виготовлення пакувальних виробів. Упаковка непродовольчих товарів також є одним з основних напрямків нашої діяльності. Товари можна замовити з доставкою в будь-який регіон України (Київ, Одеса, Дніпро та інші міста). Ми реалізуємо опт, робимо коробки швидко і якісно. Виготовимо упаковки оригінальної форми і унікального дизайну.

Ексклюзивні коробки для непродовольчих товарів

Ми створюємо сучасні коробки для упаковки непродовольчого товару. У нас можна придбати вироби з різними способами використання. Можна вибрати вироби з кришкою і без неї, з цікавими візерунками, зображенням і іншими декоруючими елементами. Для того щоб виріб був максимально практичним, вам буде потрібно визначитися що пакується, позначити розмір, вага продукції. У каталозі можна знайти приклад конструкції упаковки, яка подобається.

Коробку для упаковки непродовольчого товару можна придбати з додатковим віконцем, з прикрасами відповідно до типу продукції.

 

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас упаковку для непродовольчих товарів

 

Для подання запиту на співпрацю ви можете зв'язатися з нами за телефоном, електронною поштою або через будь-який доступний месенджер. Від вас буде потрібно визначитися з видом товару, який будемо упаковувати (його вагою, формою і розміром). На сайті компанії Lunapack можна підібрати підходящий варіант макета або ж надати нам свій дизайн.

Підсумкову вартість на вироби надаємо після того, як вивчимо ваше ТЗ.

 

FAQ

▶ Які види упаковки?

споживча; транспортна; виробнича; консервуюча.

▶ Як упаковка впливає на товар?

Створення привабливої ​​упаковки - це один із перших кроків до серця покупця. Оригінальна упаковка здатна привернути увагу людини. Правильно підібраний колір упаковки допоможе виділити ваш продукт на тлі конкурентів.