Коробки з логотипом

Красива і якісна картонна упаковка з фірмовим логотипом для товарів вважається ознакою надійного бренду з хорошим іміджем. Компанія Lunapack є лідером по виготовленню коробок з логотипом і забезпечує багато українських бренди якісної упаковкою. Фірма не тільки займається виготовленням коробок з логотипом, а й розробляє їх дизайн, який на 100% задовольнить замовника.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Коробка з логотипом від Lunapack

Коробка з логотипом від Lunapack

Виготовлення коробок з логотипом саме у Lunapack варто замовити для просування бренду тому, що фірма має такі переваги:

 • реалізація опту;
 • можливість виготовлення унікальної форми;
 • можливість створення унікального дизайну.

Lunapack виробляє тільки найякіснішу продукцію, виготовлення коробок з логотипом відбувається з використанням кращого і новітнього обладнання, над створенням упаковок працюють виключно професіонали.

Коробка з логотипом - це імідж компанії

Для більшості брендів якісні коробки з логотипом є необхідністю, оскільки виконують такі функції:

 • яскравий і унікальний дизайн привертає увагу покупця;
 • дарують позитивні емоції;
 • несуть в собі інформацію про товар і виробника;
 • додаткове просування бренду, так як якісні коробки з логотипом часто не викидають, а використовують повторно і зберігають удома.

Lunapack - компанія, яка краще за всіх в Україні розбирається у виготовленні картонних коробок з логотипом. Для виробництва використовується офсетний друк, завдяки чому упаковка виходить барвиста, а зображення якісним. За допомогою коробки з логотипом можна навіть самий непримітний товар зробити хітом продажів.

Ексклюзивна форма коробки з вашим логотипом

Ексклюзивна форма коробки з вашим логотипом

Найсучасніше обладнання компанії Lunapack дозволяє зі звичного всім картону виготовити упаковку для товарів незвичайної форми. Можливе замовлення коробок з логотипом будь-якої форми на смак клієнта: серце, коло, зірка, трикутник, скриня і багато іншого.

За допомогою замовлення коробок з логотипом можна вдало виділити свій товар серед інших, тим самим збільшивши продажі. Для цього достатньо вибрати унікальну форму, барвистий дизайн, додати фірмовий логотип. Якщо є сумніви, який саме вид повинен бути у упаковки, відповідний дизайн завжди допоможуть вибрати професіонали, які працюють в компанії Lunapack. Також у нас можна замовити виготовлення картонної канцелярії.

Зробимо ваш логотип запам'ятовується

Обов'язковим елементом картонної коробки будь-якого бренду є логотип. Він повинен займати центральне положення на упаковці і відразу кидатися в очі. Компанія допоможе не тільки вибрати саме вдале розташування логотипу, але і створити дизайн лого бренду, якщо воно ще відсутня.

Lunapack гарантує, що коробка на замовлення з логотипом, розроблена нашими професійними дизайнерами, стане запорукою успіху бренду. Фахівці працюють, щоб логотип вийшов унікальним, таким, що запам'ятовується і привабливим для покупців.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Етапи створення коробки з лого

Етапи створення коробки з лого

Щоб замовити фірмові коробки з вашим логотипом, необхідно:

 • Визначитися, що пакується. Розмір, вага.
 • Знайти приклад конструкції упаковки, яка подобається.
 • Визначитися з тиражем. Чим більше тираж, тим менше буде вартість однієї коробки.
 • Надіслати нам заявку за формою зворотного зв'язку, e-mail, в месенджерах, зателефонувати.
 • Ймовірно, ми поставимо вам уточнюючі питання.
 • Ми надамо вам розрахунок і назвемо терміни виготовлення.
 • Якщо вас все влаштує - починаємо співпрацю.

Варіанти розробки макета упаковки:

Готовий макет дає замовник або ми готуємо макет за матеріалами замовника:

 • розробляємо макет тільки за умови розміщення у нас замовлення на упаковку;
 • вартість розробки макета називаємо після отримання ТЗ дизайну від замовника.

У кожного виду друку є своя специфіка. Важливо, щоб дизайн був розроблений з урахуванням технічних особливостей. Розробкою зовнішнього вигляду коробки займаються досвідчені і професійні дизайнери, які враховують всі побажання клієнта, а також роблять дизайн привабливим і сучасним.

Замовляйте у нас коробку з логотипом

Після виготовлення замовлення клієнт оперативно отримує свій товар. Компанія завжди йде назустріч замовнику і доставляє картонну упаковку не тільки по Україні, але і в інші країни. Можлива доставка такими способами, в залежності від пункту призначення і тиражу:

 • авіаперевезення;
 • автомобільним транспортом;
 • залізничним транспортом.

Отримати якісні картонні коробки можна навіть на інший континент, тому що доступні морські контейнерні перевезення. Доставка завжди оперативна і проводиться без затримок. Lunapack робить все можливе, щоб клієнт був задоволений і отримав товар вчасно, а також в цілості й схоронності.

FAQ

▶ Які коробки з логотипом виготовляє компанія "ЛУНАПАК"?

У нашій компанії "ЛУНАПАК" розробляються коробки з логотипом різних форм та дизайнерських рішень. Приклад коробок з логотипом, які можна замовити: коробка для шоколаду, коробка для чаю, коробка для кави, коробка для прального порошку та інші види коробок. Ознайомитись з повним асортиментом коробок із логотипом ви можете у нас на сайті.

▶ Від чого залежить ціна на коробки з логотипом?

Ціна на коробки з логотипом залежать від багатьох факторів, таких як: вид коробки, складність післядрукарської обробки, а також використовуваних матеріалів.