Упаковка для дитячого харчування

Якість упаковки для дитячого харчування є одним з важливих критеріїв вибору для багатьох батьків. Вироби повинні бути виконані з безпечних матеріалів, які не вплинуть на якість продукції. Вас цікавить унікальна упаковка для дитячого харчування? У нас можна замовити оригінальні вироби, які будуть привертати увагу споживачів.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Упаковка для дитячого харчування від Lunapack

Упаковка для дитячого харчування від Lunapack

Упаковка для дитячого харчування в нашій організації проводиться зі спеціальних матеріалів. Для виготовлення певних елементів виробів використовуємо фольгу і картон. Виготовляємо продукцію швидко і якісно, ​​реалізовуємо опт.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте:

  • можливість замовити виготовлення коробок унікальної форми;
  • можливість отримати упаковки з оригінальним дизайном.

Дизайн упаковки для дитячого харчування можна вибрати в каталозі готових макетів. Також ви можете запропонувати свої ідеї, а ми втілимо ваші дизайнерські задумки в реальність.

Ексклюзивна упаковка дитячого харчування

Створенням ексклюзивних упаковок для дитячого харчування займається наша компанія. Ми виготовимо унікальні коробки для харчових продуктів потрібної форми, розміру і кольору, продумаємо дизайн і нанесемо логотип вашої компанії. Асортимент виробленої упаковки дуже широкий, тому ви зможете замовити як упаковку для кави, так і упаковку для шодолада.

Картонна упаковка для дитячого харчування повинна бути виконана у відповідності з вимогами. Ми працюємо офіційно і виготовляємо вироби в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів. Якщо вас цікавить створення макета картонної упаковки для дитячого харчування, звертайтеся в нашу компанію. Ми розробимо дизайн, який буде відповідати вашим перевагам і побажанням. Також при розробці картонної упаковки для дитячого харчування ми врахуємо доступний для вас бюджет і запропонуємо найбільш підходящий варіант.

Картонна упаковка для дитячого харчування від компанії Lunapack - це висока якість, доступна цінова політика і оперативність роботи наших майстрів. Доставимо вироби в будь-який регіон України.

Замовляйте у нас упаковку для дитячого харчування

Оформити замовлення в нашій компанії не складе труднощів. Вам потрібно визначитися зі стилем і можливим дизайном вироби, з огляду на вагу, розмір, використовувані кольору. На нашому сайті ви можете розглянути готові варіанти і вибрати потрібний. Відправити запит можна через месенджери, по електронній пошті, скориставшись послугою зворотного зв'язку. Після відправлення запиту ми зв'яжемося з вами для уточнення необхідної інформації.

Ми надаємо нашим клієнтам макети виробів, і, якщо все моменти влаштовують обидві сторони, приступаємо до виготовлення упаковок. Також ви можете запропонувати нам свій дизайн, при цьому, слід враховувати специфіку друку і особливості техніки в нашій компанії.

FAQ

▶ Від чого залежить ціна на упаковку для дитячого харчування?

Ціна на упаковку для дитячого харчування залежить від багатьох факторів, таких як: вид коробки, складність післядрукарської обробки, а також використовуваних матеріалів.

▶ З яких матеріалів виготовляються упаковки для дитячого харчування?

Упаковки для дитячого харчування виготовляються з різних матеріалів: з мікрогофрокартону, крафт-картону, поліграфічного картону, пресованого, дизайнерського.