Виготовлення упаковки та картонних коробок

Для презентабельного зовнішнього вигляду різних товарів, їх зручного транспортування і подальшого зберігання власнику підприємства необхідно подбати про якісну упаковці своєї продукції. Саме упаковка, її зовнішнє виконання і дизайн привертають потенційних споживачів зробити вибір на користь того чи іншого товару, тому вона повинна його зацікавити з першого погляду.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Картонні упаковки від Lunapack

Картонні упаковки від Lunapack

На сьогоднішній день існує безліч різних видів упаковки і кожна компанія-виробник намагається зробити її унікальною і неповторною. Але все ж, на протязі багатьох років великою популярністю користується упаковка з картону - екологічно чистого, повністю безпечного і міцного матеріалу.

Для здійснення будь-яких творчих ідей і виробництва картонної упаковки відповідно до ваших вимог і переваг ви можете звернутися за допомогою в компанію Lunapack. Український виробник картонної упаковки є одним з визнаних лідерів ринку на території країн СНД і виступає в ролі надійного партнера багатьох масштабних виробництв і брендів зі світовим ім'ям.

Якісна картонна упаковка від провідного виробника володіє відмінними експлуатаційними характеристиками і підходить для того, щоб надійно запакувати найрізноманітніші категорії товарів - харчові продукти, косметику, одяг та аксесуари, побутову техніку і миючі засоби, фармакологічні препарати і багато інших.

Крім цього, виробництво картонної упаковки несе в собі й інші очевидні переваги:

 • повна екологічна безпека матеріалу, з якого виготовляється упаковка;

 • високий рівень міцності для комфортного транспортування товарів різних видів;

 • простота і надійність використання;

 • можливість нанесення фірмового логотипу компанії, а також розробки індивідуального дизайну і його друку на поверхні упаковки;

 • доступна ціна на вироби високої якості.

Види упаковок з картону

Види упаковок з картону

Виробник картонної упаковки Lunapack пропонує увазі клієнтів широкий асортимент товарів, серед яких кожен зможе підібрати те, що підійде йому більше всього.

Серед всіх видів картонної упаковки під замовлення найбільш затребуваними є наступні варіанти:

 • коробки, що виготовляються під замовлення за індивідуальними параметрами і побажанням замовника;
 • спеціальна упаковка для харчових продуктів;
 • коробки для техніки різних габаритів і форм;
 • упаковка для кондитерських виробів з певним покриттям;
 • коробки для пакування товарів для дітей;
 • картонні коробки з прозорим віконцем для предметів одягу та аксесуарів;
 • міцні коробки для взуття;
 • упаковка для ювелірних виробів;
 • коробки для косметичних продуктів і побутової хімії;
 • шоу-бокси;
 • святкова і подарункова упаковка.

Вся представлена ​​на сайті картонна упаковка виготовляється зі звичайного або гофрованого картону і представлена ​​в широкому асортименті варіантів.

Виробництво картонної упаковки на замовлення

Виготовлення картонної коробки незалежно від її виду та призначення - це комплексний процес, що складається з декількох етапів - від моменту отримання замовлення виробником і до виробництва готової продукції:

 • підібрати оптимальний варіант упаковки для конкретного товару, а також знайти приклад його конструкції;
 • визначитися з тиражем, в якому буде необхідно виготовити вироби;
 • залишити заявку на потрібні вам товари зручним для вас чином;
 • обговорити всі важливі деталі з менеджером компанії, який надасть прорахунок замовлення та визначить терміни на його виготовлення;
 • почати співпрацю з досвідченим виробником і отримати товар, який перевершить всі очікування.
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас картонну упаковку

 

Щоб замовити виготовлення картонних коробок оптом чи вроздріб, вибравши оптимальний варіант індивідуально для вас, зверніться за допомогою в компанію Lunapack. На сайті виробника картонної упаковки представлений широкий асортимент товарів на будь-який смак і бюджет. Крім того, є можливість виготовлення унікальних за своєю формою і дизайном коробок з картону, які виділять ваш продукт серед всіх інших на ринку.

Оформити замовлення з доставкою по всій Україні ви можете будь-яким зручним для вас способом - за допомогою відповідної форми на сайті, листи на електронну пошту компанії, повідомлення в месенджери або дзвінка за контактним номером телефону . Менеджери компанії дадуть відповідь на всі ваші питання, детально проконсультують і допоможуть зробити дійсно правильний вибір, який буде відповідати всім вашим вимогам.

 

FAQ

▶ Які форми картонних упаковок ви можете виготовити?

Наша компанія "ЛУНАПАК" займається виготовленням практично будь-яких видів картонних коробок. Ми виготовляємо як готові конструкції, так і розробляємо власні оригінальні упаковки.

▶ Скільки часу займає виготовлення картонної упаковки?

Терміни виготовлення картонних упаковок залежить від багатьох факторів. Це – обсяг тиражу, складність конструкції, а також наявність необхідних матеріалів та розробка дизайну.