Ротогравюрний друк

Вам необхідна упаковка з ротогравюрного печаткою? У нашій компанії можна замовити вироби даного типу в будь-якій кількості. На сьогоднішній день ротогравюрного друк застосовується при оформленні різних видів товарів (продовольчих і непродовольчих). Для нанесення зображення, написи і інших елементів на упаковки ми використовуємо спеціальну сучасну техніку. Виготовлені в нашій організації упаковки з ротогравюрного печаткою відрізняються стійкістю до зовнішніх впливів, завдяки чому термін експлуатації виробів значно збільшується.

Детальніше
1 Необмежена кольоровість. Велика насиченість і яскравість
2 Iдеальну повторюваність зображень при одному тиражі
3 Високу точність передачі зображень навіть тонких, або дрібних елементів
4 Виконання без зупинки багатомільйонних відбитків
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Особливості використання

Особливості використання

Ротогравюрний друк здійснюється шляхом перенесення з гравірованих на металевому валу клітинок рідкої, спирторозчинної фарби і лаку на поверхню картону. Ця технологія, також часто називається глибоким друком, використовується для друку на упаковці для харчових і нехарчових товарів, а також етикетках, шпалерах і перекладних зображеннях. Така технологія застосовується в різноманітних сферах, включаючи друкування цінних паперів і документів суворої звітності, промисловий і тютюновий сегменти.

Гравірування малюнку в дзеркальному вигляді на поверхні латунного циліндричного валу виконується заздалегідь за допомогою спеціальної машини - гравера, яка керується високоточним комп'ютером. Потім поверхня латунного друкованого валу нікелюється за допомогою гальванічного процесу для захисту друкуючої поверхні від корозії і зносу.

За нанесення точок кожного кольору на картон відповідає окремий вал зі своєю друкованою станцією, системою підготовки і перенесення фарби. Перехід фарби з гравірованих осередків на матеріал відбувається без натискання і розтискування точки, тільки за допомогою поверхневого натягу і прилипання фарби або лаку.

У компанії «ЛУНАПАК» ця технологія реалізована за допомогою друкарської машини MOOG і використовується для післядрукарської обробки зображень шляхом нанесення металізованих фарб, структурного лаку і лаку soft-touch. 

 

Ротогравюрного друк від компанії Lunapack

Ротогравюрного друк від компанії Lunapack

Ротогравюрного друк (глибокий друк) наноситься на картон, дизайн і тираж продукції, що виготовляється нами продукції обумовлюються в індивідуальному порядку з кожним замовником. Ми реалізовуємо опт, працюємо швидко і якісно. Ми пропонуємо:

  • виготовлення виробів оригінальних форм;
  • виробництво упаковок з унікальним дизайном;
  • адекватні ціни на послугу.

Ротогравюрного друк від Lunapack

Ротогравюрного друк в Україні користується великою популярністю. Даний варіант обробки матеріалу застосовується для створення унікальних упаковок для подальшої реалізації різних видів продукції. Ротогравюрного печаткою в Україні наша компанія займається на протязі довгих років, в зв'язку з чим ми можемо запропонувати нашим клієнтам масу варіантів оформлення коробок та інших виробів.

Ротогравюрного друк в Україні від компанії Lunapack - це гарантія якості. Наші майстри - висококласні фахівці з багаторічним досвідом роботи. До того ж, ми можемо запропонувати нашим клієнтам унікальні дизайнерські рішення для створення оригінальних упаковок, послуги гібридного друку і УФ лакування.

Вас цікавить ротогравюрного друк в Україні? Звертайтеся в нашу компанію, і ми виконаємо роботу на максимально високому рівні. Виготовлені вироби доставляємо в будь-який регіон України.

Глибока ротогравюрного друк

Глибока ротогравюрного друк в нашій компанії виконується з урахуванням побажань і переваг клієнта. Ми зробимо унікальні коробки з цікавим дизайном, нанесемо логотип та інші необхідні елементи. Глибоку ротогравюрного друк виконуємо на звичайному картоні, при цьому упаковки виглядають незвично, стильно і оригінально.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас ротогравюрного друк

 

Ви зацікавлені глибоким друком на упаковці? Для оформлення заявки потрібно:

  • Позначити тип товару.
  • Вказати тираж.
  • Подати заявку по телефону, через сайт або по месенджер.

Після отримання інформації ми позначимо розцінки і терміни виготовлення.

Ви можете надати нам ваш індивідуальний дизайн, і ми виконаємо роботу відповідно до ваших уподобань.

 

FAQ

▶ Що таке ротогравюрний друк?

Ротогравюрний друк – використовується для друку на дуже гнучких матеріалах таких як: картон, папір, алюмінієва фольга, поліетилен, термозбіжний полівінілхлорид і т.д. Фарби, які застосовують для друку на ротогравюрних машинах, виготовляють на основі розчинників з дуже високою летючістю, що дозволяє друкувати на високих обертах.

▶ Де використовується ротогравюрний друк?

Основне застосування гібридного друку використовується для упаковки нехарчових товарів та харчових, а також шпалер, етикеток та перекладних зображень.