Офсетний друк

Детальніше
1 Необмежена кольоровість. Велика насиченість і яскравість
2 Iдеальну повторюваність зображень при одному тиражі
3 Високу точність передачі зображень навіть тонких, або дрібних елементів
4 Виконання без зупинки багатомільйонних відбитків
Особливості використання

Особливості використання

Офсетний друк є традиційним способом виробництва різних типів поліграфічних виробів. Для перенесення зображення на поверхню матеріалу (картон, папір) використовується спеціальна система валів.
Першим етапом виготовляється друкована форма, яка потім поміщається в спеціальний офсетний верстат, призначений для перенесення фарби на окремі елементи виготовленої форми.

Другий етап - перенесення фарби на спеціальний циліндр, після чого готове зображення наноситься на використовувану папір.

Для створення зображень на упаковках і інших поверхнях використовуються різні моделі офсетних машин:

  • однобарвисті;
  • двофарбні;
  • чотириколірного.

Серед перерахованих вище верстатів найбільш популярними вважаються чотириколірного моделі. Дані агрегати призначені для створення кольорового зображення за один прогін. Якщо необхідно доповнити друк лаком, можна використовувати модель з п'ятьма секціями.

Майстри компанії «Лунапак» використовують сучасні сертифіковані машини для офсетного, а також для гібридного друку. Зображення наносяться на поверхню картону, паперу або іншого матеріалу за прогін, при цьому якість малюнка бездоганне.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

FAQ

▶ Де використовується офсетний друк?

Офсетний друк використовується, в основному, для великих тиражів, що повторюються, від 1000 примірників. Ця особливість офсетного друку зумовила її застосування під час друку журналів, газет, календарів, каталогів, буклетів, книг, плакатів, листівок.

▶ Від чого залежить ціна на офсетний друк?

Ціна на офсетний друк залежить від багатьох факторів, таких як: формату виробу, тиражу (чим більше тираж, тим дешевше за штуку), кольоровості друку, варіанта запечатки (одна або двостороння), виду та щільності паперу .