УФ лакування

Детальніше
1 Необмежена кольоровість. Велика насиченість і яскравість
2 Iдеальну повторюваність зображень при одному тиражі
3 Високу точність передачі зображень навіть тонких, або дрібних елементів
4 Виконання без зупинки багатомільйонних відбитків
Особливості використання

Особливості використання

 

Лакування вважається найшвидшим, простим і доступним способом обробки різних поліграфічних виробів. Відрізняється даний спосіб обробки великою швидкістю нанесення фарбувальних засобів і незначною товщиною покриття. При обробці лаком друкована продукція надійно захищена від впливу зовнішніх несприятливих факторів. Після лакування зображення стає більш яскравим та чітким.

Для декорування лаком доречно застосування матового, глянсового або структурного покриття. Також лакування може бути вибірковим або суцільним. Вибіркове лакування увазі покриття окремих деталей зображення. Суцільне лакування представлено обробкою всієї поверхні листа. Для лакування застосовується офсетна друкарська машина.

Для отримання додаткових споживчих властивостей даний вид обробки є незамінним. Також лакування продовжує термін експлуатації обробленої поліграфічної продукції, захищаючи виріб від пошкоджень, впливу вологи та інших зовнішніх факторів. У компанії ЛУНАПАК можна замовити друк із тисненням.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

FAQ

▶ Що таке УФ-лакування?

УФ-лакування - покриття лаком виробів з паперу та картону, що замінює ламінування та дозволяє надати додатковий глянець друкованому виробу.

▶ Види УФ-лакування?

Поверхня упаковки може покриватися глянцевим, матовим та структурним УФ-лаком.