Послуги фальцесклейки

Детальніше
1 Необмежена кольоровість. Велика насиченість і яскравість
2 Iдеальну повторюваність зображень при одному тиражі
3 Високу точність передачі зображень навіть тонких, або дрібних елементів
4 Виконання без зупинки багатомільйонних відбитків
Особливості використання

Особливості використання

 

Для підвищення міцності і зручності експлуатації картонні коробки при виробництві необхідно склеювати. Процес склеювання здійснюється за допомогою спеціальної техніки - фальцевально-склеюючих машин. Основним призначенням апаратури є фальцювання по заздалегідь сформованим лініях і нанесення клеючих засобів. Сушка проклеєних виробів здійснюється в спеціально відведеній секції верстата.

Компанія «Лунапак» надає послуги по фальці-склеюванні. Майстри здійснюють роботи із застосуванням високоякісної апаратури нового покоління, завдяки чому в стислі терміни ми можемо зібрати упаковки в будь-якій кількості і будь-якої складності

 

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

FAQ

▶ Що таке фальцесклейка?

Фальцесклейка – це процес склеювання заготовок по боковому шву та клапану за допомогою спеціального обладнання. Можна отримати різні вироби, починаючи від звичайних ящиків із картону і закінчуючи поліграфічною продукцією на кшталт папок, конвертів або подарункових коробочок.

▶ Від чого залежить ціна на фальцесклейку?

Ціна на фальцесклейку залежить від багатьох факторів, таких як: вид коробки, складність післядрукарської обробки, а також використовуваних матеріалів.