Ламінування поліграфічної продукції

Детальніше
1 Необмежена кольоровість. Велика насиченість і яскравість
2 Iдеальну повторюваність зображень при одному тиражі
3 Високу точність передачі зображень навіть тонких, або дрібних елементів
4 Виконання без зупинки багатомільйонних відбитків
Особливості використання

Особливості використання

В компанії "лунапак" ламінування представлено нанесенням спеціальної плівки захисного призначення на різні поліграфічні вироби. Для виготовлення даного виду плівки використовуються ламінатори та гумові вали. З одного боку на плівку наноситься спеціальний клей, активізація якого здійснюється внаслідок нагрівання. При зіткненні з папером клей миттєво застигає, а поліграфічний виріб ламінується.

Ламінування може бути представлено двома видами:

  • глянсове;
  • матове.

Залежно від ваших побажань можна вибрати підходящий варіант. Ламінація широко застосовується при оформленні різних видів поліграфічних виробів. Це можуть бути промислові упаковки, пакувальні вироби для зберігання косметичної продукції. Для досягнення надійного захисту поліграфічних виробів від зовнішніх впливів актуально поєднання ламінування з лакуванням.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

FAQ

▶ Які види плівок для ламінування?

З поліестеру (поліетилентерефталат — РЕТ), поліпропілену (РР, BOPP), полівінілхлориду (ПВХ або PVC)

▶ Які види ламінування?

Гаряче ламінування здійснюється за допомогою температури та тиску; Холодне ламінування відбувається при використанні спеціальної високопрозорої клейової системи; Одностороннє ламінування здійснюється у процесі нанесення плівки на один бік об'єкта; Двостороннє ламінування покриває об'єкт плівкою повністю з усіх боків.