Упаковка для чаю

Кожна компанія, яка виготовляє різну продукцію, займається не тільки безпосередньо виробництвом певного товару, а й іншими важливими завданнями - зберіганням, транспортуванням і упаковкою готової продукції. Яскрава і красива упаковка будь-якого товару - це перше, на що зверне увагу потенційний покупець, тому вона неодмінно повинна бути якісною і привабливою.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Упаковка для чаю від Lunapack

Варто враховувати, що для кожного виду продукції упаковка може істотно відрізнятися. Її варіантів на сьогоднішній день існує величезна безліч - вони є всіх кольорів і розмірів, і виготовляються з різних матеріалів. Так, для фасування чаю (розсипний або в одноразових пакетиках) найкраще підійде акуратна коробка, виконана з екологічно чистого та безпечного картону або гофрованого картону. Така упаковка для чаю - це ідеальний варіант, в якому поєднуються зовнішня привабливість, зручність експлуатації і безпеку контакту з харчовими продуктами.

Картонні упаковки для чаю

Картонна упаковка для чаю - це класика, яку активно використовують різні виробники протягом багатьох років. І така затребуваність даного виду упаковки обумовлена ​​наявністю у неї цілого ряду істотних переваг:

 • безпечний матеріал, який дозволений для упаковки продуктів харчування;
 • красивий і презентабельний зовнішній вигляд продукції;
 • наявність різних варіантів форм і розмірів;
 • збереження корисних властивостей і приємного аромату чаю;
 • значне спрощення транспортування чаю;
 • невелика вага і мобільність упаковки;
 • простота і зручність в експлуатації;
 • можливість нанесення фірмового логотипу та друку індивідуально підібраного дизайну на коробці.

 

Види упаковок для чаю

Перш ніж замовити упаковку для чаю, зупинивши свій вибір на конкретному виробі, варто розібратися в асортименті компанії Lunapack. Ознайомившись з наявними в наявності пропозиціями, ви зможете вибрати звичайні або подарункові упаковки для чаю таких різновидів:

 • картонна коробка, в яку фасується розсипний чай та окремі пакетики;
 • паперовий пакет для фасування вагового чаю;
 • невеликі коробочки з картону з прозорими віконцями.

Для тих клієнтів, які замовляють виготовлення коробок для чаю в компанії Lunapack, доступна можливість індивідуальної розробки дизайну і його друку на обраних коробках. Фірмова подарункова упаковка вашої продукції виділить її серед інших і приверне до себе увагу споживачів.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас картонну упаковку для чаю

Щоб замовити упаковку для чаю того виду, який підходить вам більше всього, вам знадобиться виконати кілька простих кроків:

 • вибрати той варіант упаковки, який вам підходить, і знайти приклад її конструкції;
 • позначити необхідний тираж виробів, від якого залежить підсумкова вартість замовлення;
 • залишити заявку для придбання упаковки будь-яким зручним для вас чином (за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті, електронної пошти, месенджерів або контактного номера телефону);
 • проконсультуватися з менеджером, скласти прорахунок і позначити необхідний час на виготовлення замовлення;
 • почати вигідне співробітництво.

Компанія Lunapack виробляє різну картонну упаковку для харчових продуктів, таких як упаковка для кави, упаковка для шоколаду і багато іншого. Ви можете придбати вподобані вам вироби оптом чи вроздріб за прийнятною ціною, оформивши замовлення з оперативною доставкою по всій Україні - до Києва, Одеси, Дніпро та інші міста країни.

FAQ

▶ Від чого залежить ціна на упаковку для чаю?

Ціна на упаковку для чаю залежить від багатьох факторів, таких як: вид коробки, складність післядрукарської обробки, а також використовуваних матеріалів.

▶ З яких матеріалів виготовляються упаковки для чаю?

Упаковки для чаю виготовляються з різних матеріалів: з мікрогофрокартону, крафт-картону, поліграфічного картону, пресованого, дизайнерського.