Упаковка для чаю

Кожна компанія, яка виготовляє різну продукцію, займається не тільки безпосередньо виробництвом певного товару, а й іншими важливими завданнями - зберіганням, транспортуванням і упаковкою готової продукції. Яскрава і красива упаковка будь-якого товару - це перше, на що зверне увагу потенційний покупець, тому вона неодмінно повинна бути якісною і привабливою.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Упаковка для чаю від Lunapack

Упаковка для чаю від Lunapack

Варто враховувати, що для кожного виду продукції упаковка може істотно відрізнятися. Її варіантів на сьогоднішній день існує величезна безліч - вони є всіх кольорів і розмірів, і виготовляються з різних матеріалів. Так, для фасування чаю (розсипний або в одноразових пакетиках) найкраще підійде акуратна коробка, виконана з екологічно чистого та безпечного картону або гофрованого картону. Така упаковка для чаю - це ідеальний варіант, в якому поєднуються зовнішня привабливість, зручність експлуатації і безпеку контакту з харчовими продуктами.

Картонні упаковки для чаю

Картонна упаковка для чаю - це класика, яку активно використовують різні виробники протягом багатьох років. І така затребуваність даного виду упаковки обумовлена ​​наявністю у неї цілого ряду істотних переваг:

 • безпечний матеріал, який дозволений для упаковки продуктів харчування;
 • красивий і презентабельний зовнішній вигляд продукції;
 • наявність різних варіантів форм і розмірів;
 • збереження корисних властивостей і приємного аромату чаю;
 • значне спрощення транспортування чаю;
 • невелика вага і мобільність упаковки;
 • простота і зручність в експлуатації;
 • можливість нанесення фірмового логотипу та друку індивідуально підібраного дизайну на коробці.

 

Види упаковок для чаю

Види упаковок для чаю

Перш ніж замовити упаковку для чаю, зупинивши свій вибір на конкретному виробі, варто розібратися в асортименті компанії Lunapack. Ознайомившись з наявними в наявності пропозиціями, ви зможете вибрати звичайні або подарункові упаковки для чаю таких різновидів:

 • картонна коробка, в яку фасується розсипний чай та окремі пакетики;
 • паперовий пакет для фасування вагового чаю;
 • невеликі коробочки з картону з прозорими віконцями.

Для тих клієнтів, які замовляють виготовлення коробок для чаю в компанії Lunapack, доступна можливість індивідуальної розробки дизайну і його друку на обраних коробках. Фірмова подарункова упаковка вашої продукції виділить її серед інших і приверне до себе увагу споживачів.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас картонну упаковку для чаю

Щоб замовити упаковку для чаю того виду, який підходить вам більше всього, вам знадобиться виконати кілька простих кроків:

 • вибрати той варіант упаковки, який вам підходить, і знайти приклад її конструкції;
 • позначити необхідний тираж виробів, від якого залежить підсумкова вартість замовлення;
 • залишити заявку для придбання упаковки будь-яким зручним для вас чином (за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті, електронної пошти, месенджерів або контактного номера телефону);
 • проконсультуватися з менеджером, скласти прорахунок і позначити необхідний час на виготовлення замовлення;
 • почати вигідне співробітництво.

Компанія Lunapack виробляє різну картонну упаковку для харчових продуктів, таких як упаковка для кави, упаковка для шоколаду і багато іншого. Ви можете придбати вподобані вам вироби оптом чи вроздріб за прийнятною ціною, оформивши замовлення з оперативною доставкою по всій Україні - до Києва, Одеси, Дніпро та інші міста країни.

FAQ

▶ Від чого залежить ціна на упаковку для чаю?

Ціна на упаковку для чаю залежить від багатьох факторів, таких як: вид коробки, складність післядрукарської обробки, а також використовуваних матеріалів.

▶ З яких матеріалів виготовляються упаковки для чаю?

Упаковки для чаю виготовляються з різних матеріалів: з мікрогофрокартону, крафт-картону, поліграфічного картону, пресованого, дизайнерського.