Упаковка для алкоголю

1 ISO 9001:2015
2 ISO 9001 3 FSC

Якісний алкоголь вважається ідеальним подарунком в будь-якій ситуації. Хочете доповнити презент оригінальним елементом? Рекомендуємо зупинити свій вибір на елітному алкоголі, упакованому в ошатну оригінальну коробку.

Спиртні напої, упаковані в красиві вишукані коробки, завжди асоціюються з високою якістю. Цікаво оформлені упаковки привертають увагу покупців, і часто люди роблять покупку виключно через вподобаного дизайну коробки.

Компанія «Лунапак» пропонує послугу з виготовлення якісної упаковки для оформлення алкоголю. Можна вибрати підходящий варіант упаковки в каталозі готових виробів. Не знайшли відповідного дизайну? Висококласні фахівці нашої компанії запропонують різні варіанти оформлення вашої продукції, з огляду на його особливості. Товар буде укомплектований акуратно, надійно і стильно.

Детальніше
1 Безпека вашої продукції
2 Широкий вибір оздоблення упаковки
3 Попередньо склеєні коробки (на вибір)
4 Високоефективний процес упаковки
Упаковка для алкоголю від компанії Lunapack

Упаковка для алкоголю від компанії Lunapack

Упаковка для алкоголю - це грамотне рішення для тих виробників, які хочуть збільшити продажі і зробити товар більш затребуваним і популярним. Спиртні напої, оформлені в стильну і оригінальну коробку, завжди будуть привертати увагу великої аудиторії. До того ж, на виробі можна доступніше надати всю необхідну інформацію про товар.

Якщо ви хочете замовити упаковку для алкоголю, рекомендуємо звернутися до послуг нашої компанії. Ми допоможемо вам підібрати дизайн, врахуємо всі ваші побажання і виготовимо вироби швидко і якісно.

Для виготовлення упаковки для алкоголю ми використовуємо різні матеріали (картон, фольгу та інші). На коробки наносимо зображення і всю необхідну інформацію про товар, згідно з встановленими стандартами. Ми реалізовуємо опт, тираж попередньо обговорюється з замовником.

Упаковка для алкоголю від компанії Lunapack - це:

  • адекватна ціна на послугу;
  • виготовлення виробів унікальної форми;
  • виробництво упаковок з унікальним дизайном.

Упаковка для алкоголю з логотипом

Картонна упаковка для алкоголю з вашим логотипом допоможе стрімко розкрутити пропоновану вами продукцію. Запам'ятавши одного разу незвичайний дизайн, логотип виробника або будь-яку іншу запам'ятовується деталь, покупець на підсвідомому рівні зверне увагу на товар. Картонна упаковка для алкоголю зробить вашу продукцію особливою.

Ми доставляємо виготовлені нами картонні упаковки для алкоголю в усі регіони України. Зупинивши свій вибір на картонній упаковці для алкоголю від нашої компанії, ви гарантовано розкрутіть свій товар і зможете вийти на новий рівень.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Упаковка під алкоголь від Lunapack

Упаковка під алкоголь від Lunapack

Виготовлена ​​в нашій компанії подарункова упаковка для алкоголю приверне увагу покупців стильним дизайном, міцністю і функціональністю. Ми зробимо фірмову коробку для алкогольних напоїв з логотипом компанії відповідно до ваших побажань і доступним бюджетом.

Картонна упаковка для алкоголю з вашим логотипом

Вам необхідна упаковка для алкоголю з логотипом? Для оформлення заявки потрібно:

  • інформація про товар;
  • вибрати потрібний дизайн упаковки в нашому каталозі;
  • вказати тираж;
  • відправити запит по телефону, через сайт або по електронній пошті.

Після отримання інформації ми надамо вам розцінки на послугу і терміни виготовлення виробів.

Ви можете надати свій макет і наші фахівці зроблять упаковку з урахуванням ваших уподобань.

Замовляйте у нас упаковку для алкоголю

Замовити упаковку під алкоголь в нашій компанії можна в будь-яких кількостях. Ми виготовимо оптову партію або невелику кількість виробів, і доставимо продукцію до вашого міста в максимально стислі терміни. Також у нас ви можете замовити харчову упаковку і упаковку непродовольчих товарів.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

FAQ

▶ Від чого залежить ціна на упаковку для алкоголю?

Ціна на упаковку для алкоголю залежить від багатьох факторів, таких як: вид коробки, складність післядрукарської обробки, а також використовуваних матеріалів.

▶ З яких матеріалів виготовляються упаковки для алкоголю?

Упаковки для алкоголю виготовляються з різних матеріалів: з мікрогофрокартону, крафт-картону, поліграфічного картону, пресованого, дизайнерського.