Конгревне тиснення

Сучасна поліграфічна продукція відрізняється широким асортиментом найменувань товарів, які відрізняються своєю сферою застосування і основними характеристиками. Так, широко затребуваним предметом з категорії поліграфії є ​​картонні коробки, які можуть застосовуватися в безлічі різних ситуацій. При цьому, основним матеріалом їх виготовлення є міцний картон, або гофрований картон - екологічно чистий матеріал, безпечний і дозволений для упаковки продуктів харчування, косметичної та фармацевтичної продукції та багатьох інших найменувань товарів.

Детальніше
1 Необмежена кольоровість. Велика насиченість і яскравість
2 Iдеальну повторюваність зображень при одному тиражі
3 Високу точність передачі зображень навіть тонких, або дрібних елементів
4 Виконання без зупинки багатомільйонних відбитків
Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Конгревне тиснення

Конгревне тиснення

Щоб зробити такий універсальний предмет, як картонна коробка унікальним і ексклюзивним, можливе застосування різноманітних технік для додання готовому виробу рельєфу і незвичайної форми. Саме таким є конгревне тиснення - сучасна і популярна в наші дні технологія друку, яка сягає своїм корінням ще в давні часи. Так, конгревним тисненням прикрашали розкішні вироби з шкіри і металу.

Конгревне тиснення від Lunapack

Конгрев в поліграфії в даний час застосовується для друку авторських етикеток, а також для виготовлення картонних коробок з нанесенням вишуканих узорів. До того ж може бути додана і розробка індивідуального дизайну з нанесенням рельєфного зображення з використанням технології друку з тисненням. Всі ці можливості надає своїм клієнтам завод картонної упаковки з провідною позицією на території країн СНД - компанія Lunapack.

Компанія Lunapack в повній мірі задовольняє попит клієнтів на якісну картонну упаковку за прийнятною ціною, будучи надійним партнером великих виробничих компаній.

За допомогою конгрева в поліграфії заводу з багаторічним досвідом вдається з самого звичайного картону створити дивовижної краси вироби, оригінальні і запам'ятовуються коробки і упаковки, на які потенційний покупець неодмінно зверне увагу. Саме тому виробникам різних товарів варто зробити акцент на таких технологіях постпечатной обробки, як конгрев і холодне тиснення.

Види тиснення

Види тиснення

Конгревне тиснення на сьогоднішній день існує декілька видів, які розрізняються між собою за певними параметрами:

  • за принципом нанесення на візерунок фарби (забарвлене або сліпе);
  • за способом нанесення зображення (однорівневе, багаторівневе і комбіноване);
  • із застосуванням або без застосування фольги з опуклим зображенням.

На якому б з варіантів конгреву в поліграфії ви не зупинили свій вибір, кожне виготовлене таким способом виріб буде унікальним і неповторним.

Для консультації
Напишіть нам

Залиште повідомлення і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Замовляйте у нас конгретівное тиснення

Якщо вас цікавлять вироби із застосуванням конгревного тиснення, виберіть цікавить вас виріб з конгревом і залиште заявку на його замовлення. Зробити це можна за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті, електронної пошти, повідомлення в месенджери або дзвінка за контактним номером телефону. З вами зв'яжеться менеджер компанії, який уточнить всі важливі деталі, надасть прорахунок замовлення та обумовить терміни його виконання.

Придбати потрібні вам види упаковки, в яких застосований конгрев в поліграфії, оптом або в роздріб і в будь-якому тиражі ви можете онлайн, з доставкою по всій території України.

FAQ

▶ Види конгревного тиснення?

Конгревне тиснення без фольги - надання рельєфу спресуванням матеріалу, Зображення робиться опуклим. Може проводитися холодним способом або з підігрівом кліше до 60 градусів Цельсія.

▶ Від чого залежить ціна на конгревне тиснення?

Ціна на конгревне тиснення залежить від багатьох факторів, таких як: обсяг тиражу, складність, а також наявність необхідних матеріалів та розробка дизайну.