Упаковка

Завод картонної упаковки «ЛунаПак» спеціалізується на виробництві барвистої картонної упаковки для різних галузей промисловості таких як  харчова та кондитерська промисловість, парфумерно-косметична промисловість, побутова хімія, алкогольна промисловість.

·    Харчова та кондитерська промисловість (упаковка для цукерок, печива, вафель, сухих
     cніданків, дитячого харчування, сипких і заморожених продуктів, макаронних виробів,
     морозива в кілограмовій упаковці, тортів, солодощів, чаю та ін.);
·    Парфумерно-косметична промисловість (упаковка для всіх видів парфумерії та косметики);
·    Побутова хімія (упаковка для порошків, мила, подарункових наборів та ін.);
·    Алкогольна промисловість (подарункові та сувенірні набори, упаковка для елітного
     спиртного, групова упаковка та ін.)
Завод також виробляє упаковку для фармацевтичної, текстильної галузі, упаковку для дитячих іграшок і товарів промислової групи.
Виробничий пріоритет «ЛунаПака» в нових технологіях, найвищій якості та рекордній швидкості виконання замовлень:
–    шестикольорний друк форматом 1120 мм х 1620 мм на папері і картоні завтовшки до 1,2 мм з двома секціями лакування, ІЧ та УФ сушкою;
–    усі види тиснення, в тому числі трьома видами фольги одночасно, 3D-тиснення (конгрев);
–    точне висікання форматом 1115 мм х 1600 мм;
–    цифрова кольоропроба, на 99% відповідає зображенню під час друку;
–    виготовлення друкарських форм без виведення плівок – computer – to – plate;
–    вклеювання віконець усіх форм і розмірів;
–    виготовлення штанц-форм і кліше для тиснення на власному устаткуванні;
–    каширування мікрогофрокартону;
–    фальцювання і склеювання коробок в одну лінію;
–    замкнутий цикл виробництва з виготовленням високоякісних кліше для тиснення і штампів для висікання;
–    конструкторський відділ, фахівці якого створять відповідно до Вашого замовлення оригінальну і конкуренто здатну упаковку;
–    оптимальне поєднання ціни та якості, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Усе це дозволить виготовити бездоганну упаковку для Вашого продукту в найкоротші терміни.
Етапи виробництва упаковки :
·             Розробка нової конструкції для упаковки товару, доопрацювання існуючого конструктиву, що надається замовником, або ж вибір оптимальної конструкції упаковки з бази конструктивів, створеної фахівцями конструкторського відділу заводу. Для тестування розробленої конструкції використовується плоттер для виготовлення макетів з картону. Це спеціалізоване устаткування дає можливість замовнику окрім макету оперативно отримати тестову партію (20 – 30 шт.) упаковки для проведення аналізу конструкції.
·             Організація переддрукарської підготовки, виведення кольоропроби, виготовлення друкарських форм. Для виготовлення друкарських форм використовується пристрій, який виключає процес виготовлення фотоформ. Процес проходить в автоматичному режимі з високою швидкістю і дозволяє отримувати друкарську форму найвищої якості.
·             Високоякісний офсетний друк на листових друкарських машинах КВА Rapida 162-6 – L+L (формат 1120×1620 мм, 6 друкарських секцій, 2 секції лакування, система ІЧ та УФ сушки в лінію) і КВА Rapida 105-6 – L (формат 720×1050 мм, шість друкарських секцій, одна секція лакування, система ІЧ сушки). Можливе повну, вибіркове або комбіноване лакування ультрафіолетовим або воднодисперсійним лаком.
·               Здійснення післядрукарської обробки: конгревне або блинтове тиснення, тиснення фольгою, В тому числі голографічною, каширування, висікання, вклеювання віконець, склеювання елементів продукції, що випускається.
·               Пакування готової продукції для забезпечення збереження якості під час транспортування
·               Доставка продукції замовникові – завершальний етап роботи заводу «ЛунаПак».
Наші фахівці допоможуть здійснити вибір найбільш оптимальних методів технологічного рішення виготовлення упаковки: підбір картону, технології виготовлення, способи зменшення витрат.
Гнучкість нашого виробництва полягає в наявності двох ліній устаткування середнього і великого формату, що вигідно відбивається на вартості полярних накладів – 10 000 і 1 000 000 друкарських аркушів.
Для забезпечення високої якості продукції на кожному етапі виробництва здійснюється контроль якості виробничого процесу з використанням сучасних контрольно-вимірювальних приладів.