Листовий друк

Офсетний друк постерів розміром 6 м х 3 м має перевагу перед шовкотрафаретним. По-перше, це виражається в якості друку, а по-друге, в швидкості виготовлення замовлення, що при великих накладах є важливим чинником. Наше устаткування дозволяє друкувати постери з таким самим високим рівнем якості, що і звичайні рекламні буклети. Тому навіть найдрібніші деталі дизайну добре розрізнятимуться з великої відстані. Не дивлячись на те, що біллборд складається з 12 окремих спусків, наявність крізного денситометричного контролю дозволяє добитися повної відповідності відтінків кольорів в місцях стикування.

При друці біллбордів робиться вибіркове лакування захисним лаком, що істотно спрощує наклеювання паперу на щити. У вартість також включається цифрова кольоропроба, яка дозволяє замовникові проконтролювати колірну гаму накладу.

Переваги офсетного друку:

Якість друку (Лініатура до 200 lpi).

Передбачуваність результату. Цифрова кольоропроба демонструє реальні кольори, які потім будуть реалізовані в накладі.

Оперативність. Час виконання замовлення будь-якого накладу в разі потреби складає 36 годин (у разі термінового замовлення вартість збільшується на 15%).

Колірний спектр. Гама відтінків кольорів, що передаються офсетним способом друку біллбордів, на ряд вище, ніж шовкотрафаретним способом друку.