Рекламна поліграфія і POS-матеріали.

Один з напрямів заводу «ЛунаПак» — виробництво високоякісної поліграфічної продукції для просування товарів і проведення рекламних кампаній.

POS-матеріали. Встановлено, що близько 80% споживачів здійснюють вибір товару інтуїтивно, під впливом емоцій. Це обумовлює популярність використання POS — конструкцій в місцях продаж. Наш досвід і технологічні можливості спрямовані на виробництво високоякісної продукції з картону і кашированого мікрогофрокартону.

Ми виробляємо великоформатні дисплеї, шоубокси, LAMA, фігурні шоукарди, мобайли, воблери, шелфтокери, флоур-стенди всіляких конструкцій, а також інші вироби для оформлення місць продаж.

Завод «ЛунаПак» виробляє картонні POS-матеріали, які відрізняються високою якістю офсетного друку, витратними матеріалами відомих виробників, оригінальними дизайнерськими рішеннями і невисокою ціною відносно POS з інших матеріалів.

Реклама на біллбордах, плакатах, постерах, афішах, календарях — необхідний компонент успішної рекламної кампанії. Завод «ЛунаПак» пропонує послуги з виробництва широкоформатної продукції методом офсетного друку. Цей метод має ряд істотних переваг в порівнянні з іншими методами виробництва цієї продукції: друк, час виконання замовлення, а також вартість продукції за умови друку великих накладів.